Menager Żużlowy

Menager Żużlowy

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Rozmowa z Managerem Falubazu Zielona Góra Limited.

#1 2011-04-12 20:13:30

Hogenxd

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 36

Rozmowa z Managerem Falubazu Zielona Góra Limited.

Hogenxd:Dzień Dobry.Czy mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad?

Limited:Witam.Tak Oczywiście.

H:Co sądzi Pan o dzisiejszym meczu sparingowym z Unią Leszno?

L:Na torze nie było zbyt wielu emocji tak od 5 biegu kiedy to mój zespół w końcu wyszedł na prowadzenie , ale też nie wolno zapomnieć że w zespole Unii zabrakło ich lidera czyli Andreasa Jonssona.Zresztą byłego zawodnika Falubazu.

H:Dziś zaskoczył kibiców Richard Speiser.Młody zawodnik z Niemiec pokazał się z wyśmienitej strony.Co Pan o nim sądzi?Czy zobaczą go kibice na Wrocławskiej w meczu z Apatorem Toruń?


L:Rzeczywiście Richard pojechał fenomenalnie w tym sparingu zresztą w poprzednim meczu sparingowym z Unią też dobrze pojechał tylko,że wtedy zdarzyły mu się dwa pechowe biegi ,za to w tym meczu pojechał właściwie bezbłędnie i na 100%(chyba że by coś nieprzewidywanego mu się stało co raczej jest mało prawdopodobne) kibice zobaczą go w meczu przy ulicy Wrocławskiej z Apatorem Toruń

H:Kto Pana zdaniem ma szanse na Mistrza Polski?

L:Według mnie szanse na mistrza mają 3-4 zespoły w tym gronie zaliczałbym mój Falubaz,który dokonał przed sezonem kilku wzmocnień,a oprócz Falubazu zaliczałbym do tego grona Włókniarz Częstochowa który się też wzmocnił, mimo dużych osłabień Unię Leszno i Caelum Stal Gorzów Wlkp.

H:Ostatnio wymiana Unii Leszno oraz Pana zespołu.Czy te wzmocnienia pomogą?Także ostatno doszedł do Pana zespołu Mateusz Szostek oraz Michał Oneszko ,którzy mają być rezerwowymi ,czy też Pan ich wykupił ,aby chociaż jeden z nich regularnie występował w meczach ligowych?

L:Wzmocnienia z wymiany na linii mój zespół - Unia Leszno na pewno bardzo nam pomogą w walce o Mistrzostwo Polski.Z dwójki Mateusz Szostek, Michał Oneszko szanse na reguralne występy ma ten drugi który będzie się wymieniał w danym meczu miejscem w składzie z Richardem Speiserem.
A Mateusz w jakimś meczu ligowym napewno dostanie szansę.

H:A co Pan powie o swoich juniorach?Pewnym miejsca w składzie jest Patryk Dudek.

L:Tak Patryk Dudek jest pewny miejsca w składzie Falubazu na mecze ligowe,a kto będzie partnerem Patryka będzie gorąco omawiane przez sztab szkoleniowy przed każdym meczem

H:Dziękuję za wywiad.Życzę powodzenia.

L:Ja również.

Offline

 
  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Rozmowa z Managerem Falubazu Zielona Góra Limited.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pledytor online gończy polski szczeniak